İOSİD YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA SAYIN AHMET AKKAYA YENİDEN SEÇİLDİ
İosid Olağan Genel Kurulu 9 Ocak 2024 tarihinde gerçekleştirildi. Genel kurulda iki başkan adayı liste sundu. Başkan adayları Sayın Ahmet Akkaya ve Sayın Kubilay Yetim oldu. Çekişmeli geçen kongrede , açık oylama yapılmasına karar verildi. Delegeler arasında yapılan tercih sonucunda Sayın Ahmet Akkaya yeni ekibi ile birlikte başkanlığa yeniden seçildi.
TÜRKİYE KAÇ ÜLKEYE İHRACAAT YAPIYOR
Tanıtımlar
TMO ALIMLAR NASIL YAPILIYOR
Bölümler
TMO ALIMLAR NASIL YAPILIYOR
Ekstra